अजय चौरसियाको घर दैलो कार्यक्रममा स्थानीयको ब्यापक उत्साह, जीत सुनिश्चित रहेको प्रतिकृया

२८ कार्तिक २०७४, मंगलवार ११:०२ मा प्रकाशित

वीरगञ्ज, २८ कत्तिक पर्सा : पर्साको क्षेत्र नम्बर २ बाट प्रतिनिधि सभाका प्रत्याशी पुर्व मन्त्री अजय कुमार चौरसिया र प्रदेश सभाका प्रत्याशी रामरूप कुर्मी ले आज विरगंज महानगरपालिकाको वडा नम्बर १० मा स्थानियको उल्लेखनिय सहभागिताका साथ घर दैलो कार्यक्रम आज पनि जारी रखेका छन । आफ्नो लोक्प्रिय नेतालाई आफु मझ देखेर स्थानियले धेरै उत्सह देखाएका थिए तथा जित सुनिस्चित रहेको प्रतिकृयादिए । मत्दाताको यस्तो प्रतिकृया देखेर नेपाली कांग्रेसको केन्द्रीय सदस्य अजय कुमार चौरसियाले आफुलाई धेरै खुशी लगेको र आफु सधै जनताको सेवामा लागिरहने प्रतिकृया दिए ।

घर दैलो कार्यक्रमको केहि झालकहरु :-

 

तपाईंको प्रतिकृयाहरू

नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य नारायणप्रकाश साउदले वाम गठबन्धन नेकपा (एमाले)का लागि आत्मघाती हुने बताउनुभएको छ । नेपाली काँग्रेस कञ्चनपुरले आज भीमदत्तनगरपालिका–६ मा आयोजना गरेको चुनावी सभामा उहाँले एमालेका नेताहरु गठबन्धन गरेर पछुताइरहेको छ भन्नुभयो । नेता साउदले “एमाले र माओवादी केन्द्रले काँग्रेससित डराएर गठबन्धन गरी निर्वाचनमा भाग लिए”, भन्दै “दुई कमजोर मिले पनि बलियोलाई हराउन सक्दैनन्,” बताउनुभयो । एमालेलाई माओवादी केन्द्रले भोट दिएर ठूलो पार्टी बनाए माओवादी केन्द्रको अस्तित्व समाप्त हुन्छ, उहाँले भन्नुभयो – “बितेको चार वर्षमा कञ्चनपुरको बजेट चार सय प्रतिशतले बढेको र काँग्रेस नेतृत्वको आगामी सरकारले कञ्चनपुरमा सडक, पुल, खानेपानी लगायतका भौतिक संरचनाको विकासमा विशेष प्राथमिकता दिइनेछ ।” नेपाली काँग्रेसका अर्का केन्द्रीय सदस्य रमेश लेखकले आसन्न निर्वाचनमा काँग्रेस हारे राष्ट्रिय एजेण्डा हार्ने बताउँदै संविधान कार्यान्वयन र मुलुकको समृद्धिका लागि काँग्रेसलाई मतदान गर्न सबैमा आग्रह गर्नुभयो । कञ्चनपुर निर्वाचन क्षेत्र नं ३ मुलुककै आवागमन र व्यापारको मुख्य नाकाका रुपमा विकास गर्न आफू लागिपरेको चर्चा गर्दै कञ्चनपुरलाई नेपाल, भारत र चीनको त्रिदेशीय नाकाका रुपमा विकाग गर्न आवश्यक प्रक्रियाहरु अघि बढिसकेकोसमेत जानकारी दिनुभयो ।