पुर्ब मन्त्री मोहन बस्नेत को बिशेष पहलमा राहत स्वरूप नगद वितरण

२ बैशाख २०७६, सोमबार १६:४५ मा प्रकाशित

बिरगंज २ बैशाख । सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको बिकट मानिने सुनकोसी गाउपालिका ले पर्सा बारा का हावा हुरि बाट ज्यान गुमाएका हरु का प्रत्येक परिवारलाई सहयोग स्वरुप नगद रु २१५००/ (एक्काइस हजार पाच सय) प्रदान गरेको छ।पर्सा को बिरगंज महानगर पालिका वडा न. १८ सुखचैना मा हावाहुरी बाट ज्यान गुमाएका सरोज राम का परिवारलाई आज एक कार्यक्रम का बीच सो नगद रकम हस्तान्तरण गरिएको हो।पुर्ब सूचना तथा संचार मन्त्री तथा नेपाली कांग्रेस का केन्द्रिय सदस्य मोहन बहादुर बस्नेत को बिशेष पहल मा आयोजित उक्त कार्यक्रम मा पुर्ब मन्त्री तथा नेपाली कांग्रेस का केन्द्रिय सदस्य फर्मुलाह मन्सुर, नेपाली कांग्रेस पर्सा का सभापति अजय दिवेदी, बारा का पार्टी सभापति जय चन्द चौरसिया,सुनकोशी गाउपालिका अध्यक्ष श्रवण कुमार जि सि, नेपाली कांग्रेस बाके का जिल्ला सदस्य चुडामणिा कडेल, बिरगंज महानगर वडा न १८ का वडा अध्यक्ष ब्रहम्देव प्रसाद यादव, वडा न २१ का बुथ सभापति अनिल श्रीवास्तव, तरुण दल बारा का अध्यक्ष लोकेश सिंह , तरुण दल पर्सा का सचिव बिबेक चौरसिया,क्षेत्रीय अध्यक्ष अनिल यादव, सुनकोशी गाउपालिका का वडा अध्यक्ष रामकुमार थापा लगायत को उपस्थिति रहेको थियो। भोलि बारा जिल्लामा बिहान ८ बजे हावाहुरी बाट ज्यान गुमाएका परिवारलाई राहत वितरण गरिने नेपाल तरुण दल पर्सा का सचिव बिबेक चौरसिया ले जानकारी गराउनु भयो।

तपाईंको प्रतिकृयाहरू

नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य नारायणप्रकाश साउदले वाम गठबन्धन नेकपा (एमाले)का लागि आत्मघाती हुने बताउनुभएको छ । नेपाली काँग्रेस कञ्चनपुरले आज भीमदत्तनगरपालिका–६ मा आयोजना गरेको चुनावी सभामा उहाँले एमालेका नेताहरु गठबन्धन गरेर पछुताइरहेको छ भन्नुभयो । नेता साउदले “एमाले र माओवादी केन्द्रले काँग्रेससित डराएर गठबन्धन गरी निर्वाचनमा भाग लिए”, भन्दै “दुई कमजोर मिले पनि बलियोलाई हराउन सक्दैनन्,” बताउनुभयो । एमालेलाई माओवादी केन्द्रले भोट दिएर ठूलो पार्टी बनाए माओवादी केन्द्रको अस्तित्व समाप्त हुन्छ, उहाँले भन्नुभयो – “बितेको चार वर्षमा कञ्चनपुरको बजेट चार सय प्रतिशतले बढेको र काँग्रेस नेतृत्वको आगामी सरकारले कञ्चनपुरमा सडक, पुल, खानेपानी लगायतका भौतिक संरचनाको विकासमा विशेष प्राथमिकता दिइनेछ ।” नेपाली काँग्रेसका अर्का केन्द्रीय सदस्य रमेश लेखकले आसन्न निर्वाचनमा काँग्रेस हारे राष्ट्रिय एजेण्डा हार्ने बताउँदै संविधान कार्यान्वयन र मुलुकको समृद्धिका लागि काँग्रेसलाई मतदान गर्न सबैमा आग्रह गर्नुभयो । कञ्चनपुर निर्वाचन क्षेत्र नं ३ मुलुककै आवागमन र व्यापारको मुख्य नाकाका रुपमा विकास गर्न आफू लागिपरेको चर्चा गर्दै कञ्चनपुरलाई नेपाल, भारत र चीनको त्रिदेशीय नाकाका रुपमा विकाग गर्न आवश्यक प्रक्रियाहरु अघि बढिसकेकोसमेत जानकारी दिनुभयो ।